Saturday , 23 August 2014

Ja deklarata e Mourinhos pas ndeshjes

moduddortmujdn

Jose Mourinho deklaroj pas ndeshjes me Dortmundin se fitoj skuadra më e mirë në fushë dhe se nuk e ka pritur këtë paraqitje të gjermanëve.

“Ata luajtën si burrat dhe ashtu edhe fituan. Kanë qenë më të mirë në të gjitha fazat. Fituan të gjitha duelet dhe në fund edhe ndeshjen. Nuk e kam pritur një paraqitje të tillë nga ta. Tani është shumë vështirë për ne, por jo e pamundur” deklaroj Mourinho pas ndeshjes./KohaSport/

3 comments

  1. Edhe ne madrid kan me ju mujt edhe ma flliqt, sot ni gol prej gabimit te dortmundit e moret se shanca goll nuk patet mi bo

  2. Qka ka me than i ngrati, qe ja pshurren karrieren hahaha

  3. te madridi gjithqka eshte e mundur , nuk i humbim shpresat , iHala Madrid

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>