...
Saturday , 20 December 2014

Reali “ia prenë” flokët Turanit

arda-turan1

Fitorja me Real Madridin ka bërë që turku Arda Turan të detyrohet për ti prerë flokët e tij. Të hënën e pati deklaruar që nëse fiton trofeun e Kupës së Mbretit, atëherë do të shkurtonte flokët dhe kështu ndodhi. Sot ai është parë me flokë të prera duke prishur frizurën e tij me floktë të gjata.

close
facebook like button